Obraz po weekendzie
Straż Pożarna
Straż Pożarna

Niedziela upłynęła w Straży Pożarnej w Głogowie w ciszy.  Strażacy nie musieli wyjeżdżać do ani jednego zdarzenia. Inaczej jednak było w piątek i sobotę.

W piątek Straż Pożarna została wezwana do domku jednorodzinnego w Krzekotówku, w którym spod posadzki na poddaszu wydobywał się dym. Strażacy odcięli dopływ prądu i ugasili pożar. Jak jednak mówią nie miało to związku z szalejąca w piątkowe popołudnie burzą.
– Najprawdopodobniej to nie uderzenie pioruna było przyczyną pożaru – mówi Paweł Dziadosz, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie.

W wyniku ulewy, jaka przeszła przez Głogów w piątek została  zalana ulica Złota Podkowa. Na szczęcie było to tym razem jedyna nie przejezdna ulica po deszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…