To już koniec wakacji

Do pierwszego dzwonka jeszcze sześć dni, ale w Miejskim Ośrodku Kultury zakończyła się już Akcja Lato. Teraz dzieci i młodzież mają niespełna tydzień na przygotowanie się do dziesięciu miesięcy nauki. Wakacje w Miejskim Ośrodku Kultury zakończył uroczysty wernisaż wszystkich prac, które powstały przez te dwa miesiące.

Malowane jaśki, koszulki i ekologiczne torby, bibeloty z papieru, karykatury, ludki z kartonu, zamek z krainy fantazji oraz mnóstwo rysunków to tylko niektóre z arcydzieł, które powstały. Wszystkiego nie było sposób policzyć, nawet z trudnością mieściło się to wszystko na górnym holu. W sumie w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się około 50 zajęć i warsztatów. Jednak nie były to tylko zajęcia plastyczne. Dzieci i młodzież miała okazję potańczyć i pośpiewać.

Na dzisiejszy wernisaż zostali zaproszeni rodzice i dzieci, które brały udział w zajęciach. Mali artyści mogli pochwalić się swoim dorobkiem, tym, co same zrobiły. A po zakończeniu wystawy każdy uczestnik mógł zabrać ze sobą swoje dzieło sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.