Utrudnienia na drodze

Kierowców czeka kolejne utrudnienia związane z wjazdem do Głogowa. Jednak tym razem nie chodzi o korki od strony mostu, a o drogę od strony Nielubi. W dniach 31 sierpnia do 1 września zamknięty zostanie wjazd do miasta z drogi krajowej numer 12 w ulice Wojska Polskiego.

Jednak w tym przypadku są to tylko chwilowe utrudnienia, które mają polepszyć sytuacje kierowców. W czasie, kiedy ruch będzie zamknięty w tym miejscu będzie układana masa asfaltowa nawierzchni jezdni.

Od skrzyżowania z drogą krajową numer 12 ruch będzie kierowany do ulicy Piłsudzkiego. Wyjazd z miasta będzie odbywał się normalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…