Koncert na początek jesieni

Dzisiaj rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Robi się, więc coraz chłodniej. Niedługo też zaczną spadać liście z drzew. To wszystko zmusza do refleksji i zadumy. Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury organizowany jest koncert z Krainy Łagodności pod tytułem “Idzie jesień i rady na to nie ma”.

W czasie koncerty wystąpi zespół Sklep z Ptasimi Piórami. Jest to zespół, który powstał w 1978 roku. Początki zespołu to występy w klubach studenckich. Koncertom towarzyszy dynamiczny i otwarty klimat. Utwory Sklepu z Ptasimi Piórami są poetyckie, świeże i niebanalne.

Koncert z Krainy Łagodności rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilet wstępu na koncert kosztuje 5 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.