Do aresztu za narkotyki

Ponad 270 porcji amfetaminy i 100 porcji marihuany. Tyle narkotyków miał przy sobie 31-letni mężczyzna w trakcie zatrzymania. Mężczyzna za posiadanie tak znacznej ilości narkotyków trafi do aresztu.

Policjanci od pewnego czasu obserwowali podejrzany samochód marki Ford Escort. Poruszał się nim 31-letni mieszkaniec Głogowa ze swoim 29-letnim kolegą. Policjanci zatrzymali i skontrolowali samochód i pasażerów. Podczas kontroli ujawniono zawiniątko z zawartością narkotyków. Ich ilość wystarczyłaby na ponad 270 rynkowych porcji amfetaminy i 100 porcji marihuany. 31-letni mężczyzna usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie narkotykami. Grozi mu za to do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował, wobec 31-letniego mieszkańca Głogowa, trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.