Turniej piłki nożnej w Jaczowie

W sobotę, 1 października na boisku Dragona Jaczów odbędzie się Powiatowy Turniej Piłkarski. Od godziny 9.00 będą mierzyć się ze sobą wszystkie Ludowe Zespoły Sportowe funkcjonujące w powiecie głogowskim.

Powiatowy Turniej Piłkarski LZS-ów odbywa się corocznie.  Dla każdej drużyny piłkarskiej przewidziane są nagrody za udział w turnieju.  Oprócz tego w czasie Powiatowego Turnieju Piłkarskiego LZS-ów na boisku w Jaczowie zostanie wyłoniony zwycięski zespół. Starostwo Powiatowe zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu głogowskiego, którzy chcą kibicować młodym piłkarzom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.