Dzisiaj wzmożone kontrole na drogach

Dzisiaj na głogowskich drogach kierowcy powinni liczyć się z wzmożonymi kontrolami.  Wszystko to za sprawą akcji “Prędkość”, którą prowadzą głogowscy policjanci. Od godziny 6.00 do 22.00 będą zwracać uwagę na prędkość samochodu a także trzeźwość kierowców i stosowanie pasów bezpieczeństwa.

To już kolejna edycja akcji “Prędkość”, którą prowadzi głogowska drogówka. Działania mają na celu wyeliminowanie uczestników ruchu drogowego, zagrażających bezpieczeństwu. Policja kontroluje przede wszystkim pojazdy przekraczające dozwoloną prędkość. –Jest to jedno z najpoważniejszych wykroczeń i bardzo często przyczyna tragedii na drodze. – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Policjanci skontrolują też trzeźwość kierowców i stosowanie pasów bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.