Wieczór autorski z Władysławem Paździochem

Już dzisiaj o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej odbędzie się wieczór autorski poety Władysława Paździocha.

We wstępie do tomiku wierszy autora “Znikąd donikąd” można przeczytać: “prorok podróżny (…) nie jest postacią zmyślaną. To człowiek, którego nie znajdziesz na ulotce czy w telewizorze. Nie ma Go w luksusowych restauracjach czy w biurach maklerskich. Nie znajdziesz Go na dyskotece i nie szukaj także na stadionie. Bądź raczej bliżej tęczowej natury i nieskończonych chodników”

W październiku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędą się jeszcze dwa spotkania autorskie. 11 Października do Głogowa przyjedzie publicysta i pisarz Andrzej Tadeusz Kijanowski. 19 Października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie zagości podróżniczka Barbara Meder.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.