Wystawa w muzeum

Już jutro (20 października) o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy Renaty Skrzypczak – Perełkiewicz. Głogowska artystka przedstawi swoje prace w Muzeum Archeologiczno – Historycznym w Głogowie.

Prace pod tytułem “Wszystko jest przy słowie” to wystawa z cyklu “Cztery pory roku”. Twórczość Renaty Skrzypczak – Perełkiewicz to przede wszystkim malarstwo, instalacja, performance oraz obiekty plastyczne. Głogowska artystka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wystawę w Muzeum Archeologiczno – Historycznym będzie można oglądać od 20 października do końca listopada 2011 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

W Polsce ponad 160 tys. osób nie wie, że jest zakażonych. Zbadaj się i zrób test na wirusa HCV- bezpłatnie!

Do końca roku w laboratoriach ALAB istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki w kierunku HCV – bezpłatnie! Badanie można wykonać w ponad 170 punktach pobrań w całym kraju, w tym w 13 placówkach w województwie dolnośląskim, również w Głogowie!