Strachy na Lachy w obiektywie aparatu

Po raz piąty organizowany jest konkurs Strachy na Lachy. Tym razem konkurs skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej i ma charakter fotograficzny.

Celem konkursu jest upowszechnienie i rozwijanie twórczości artystycznej inspirowanej mitologią słowiańską i współczesnymi strachami polskimi. Prace powinny dotyczyć bohaterów lub wydarzeń związanych z tematyką konkursu. Zdjęcie wysłane na konkurs powinno mieć format 30×45 centymetrów. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna, Głogowskie Stowarzyszenie Literackie i klub czwartego batalionu inżynieryjnego. Prace konkursowe należy składać do 5 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w listopadzie 2011 roku. Z prac nadesłanych na konkurs zostaną wyłonione najlepsze trzy. Zostanie też zorganizowana wystawa pokonkursowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.