Wystawa “Uśmiech Świata” w bibliotece do końca października

Jeszcze tylko do końca października będzie można na korytarzach Miejskiej Biblioteki Publicznej podziwiać zdjęcia znanej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej.

Pierwszą wystawą fotograficzną jaka pojawiła się na korytarzach w maju 2011 roku. Były to zdjęcia Barbary Popiel pod tytułem “78 dni od Dnia Kobiet”. Wystawa ukazująca głogowianki cieszyła się dużym zainteresowaniem. Od 26 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej 15 można oglądać zdjęcia Elżbiety Dzikowskiej. Znana podróżniczka gościła we wrześniu w Głogowie w ramach Dni Turystyki.

Wystawa “Uśmiech Świata” to zdjęcia różnych ludzi z różnych państw i krajów. Łączy ich jedno wszyscy są uśmiechnięci. Wystawę można oglądać do końca października. Zdjęcia zawieszone są na parterze oraz na pierwszym piętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.