Autorskie spotkanie z Hanną Kowalewską

Do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Jedności robotniczej 15 w Głogowie zawita Hanna KowalewskaDo Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Jedności robotniczej 15 w Głogowie zawita Hanna Kowalewska.

Z pisarką głogowianie będą mogli się spotkać już 16 listopada o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie. Hanna Kowalewska ukończyła filologie polską i Studium Scenariuszowe przy PWSF w Łodzi. Debiutowała w 1985 roku. Zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie, zorganizowanym przez wydawnictwo Zysk i S-ka oraz Świat Książki, na najlepszą polską powieść w 1997 roku. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Autorka książek “Kapelusz z zielonymi jaszczurkami”, “Tego lata w Zawrocie”, “Letnia akademia uczuć 1 – Anna i wodorosty Góra śpiących węży”, “Julita i huśtawki”, “Maska Arlekina”, “Letnia akademia uczuć 2 – Pięć najważniejszych słów”, “Inna wersja życia oraz Przelot bocianów”. Jak co każde spotkania z pisarzami, będzie można zdobyć cenny autograf.  Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Głogowska biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Winnicką

Już w najbliższy czwartek, 8-go listopada gościem głogowskiej biblioteki będzie dziennikarka, publicystka i reporterka Ewa Winnicka. Spotkanie autorskie odbędzie się o godzinie 18.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Spotkanie autorskie ze Szczepanem Twardochem

13 listopada o godzinie 18.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 w Głogowie odbędzie się spotkanie autorskie ze Szczepanem Twardochem- pisarzem, publicystą oraz laureatem wielu nagród literackich. Szczepan Twardoch jest autorem między innymi takich powieści jak: „Król”, „Królestwo”, „Drach”, „Morfina”.