Grudniowa przerwa w Głogowskim Klubie Podróżnika

Entuzjaści podróżowania, nawet tego palcem po mapie, spotykają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Na tych spotkaniach można było usłyszeć o podróżach w różne zakątki świata. Jednak w grudniu spotkanie Głogowskiego Klubu Podróżnika jest odwołane.

Odwołanie najbliższej prelekcji spowodowane jest zmianami organizacyjno- technicznymi. Dotychczas spotkania odbywały się w Pubie Tequila. Możliwe jest, że po Nowym Roku, Głogowski Klub Podróżnika zmieni siedzibę. W związku z tym najbliższe spotkanie entuzjastów podróży odbędzie się 5 stycznia, czyli w pierwszy czwartek 2012 roku. Prelekcje pod tytułem “Na północnym krańcu Europy – Spitsbergen”, poprowadzi Celestyna Meryk.

Założyciele Głogowskiego Klubu Podróżnika zapraszają też wszystkich chętnych do włączenia się w działalność klubu. Spotkanie członków odbędzie się 7 grudnia o godzinie 17.30  w Stowarzyszeniu SZANSA przy ulicy Perseusza 13.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.