Policjanci na boisku

Po raz trzeci został rozegrany halowy turniej w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Zwycięską drużyną okazali się policjanci Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego.

W turnieju zorganizowanym przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Głogowie wzięło udział pięć drużyn. Byli to reprezentanci poszczególnych wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Turniej przeprowadzono na terenie hali sportowej Gimnazjum numer 2. Po zażartej, ale uczciwej walce wyłoniono zwycięską drużynę, którą okazali się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego. Dochodzeniówka po raz drugi zdobyła puchar dla najlepszej drużyny. Drugie miejsce zdobyli policjanci z Sekcji Patrolowej z Wydziału Prewencji. Trzecie miejsce przypadło drużyna Wydziału Ruchu Drogowego. Królem strzelców okazał się młodszy aspirant Marcin Mielczarek. Policjant zdobył sześć goli. Najlepszym bramkarzem został młodszy aspirant Krzysztof Kosoń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.