Uczcili święto szkoły

Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie obchodzi dzisiaj swoje święto szkoły, które uczczono w Miejskim Ośrodku Kultury w GłogowieZespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie obchodzi dzisiaj swoje święto szkoły, które uczczono w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie

Święto szkoły jest najważniejszym dniem w całym roku szkolnym – Jest to święto naszych patronów, święto młodzieży naszej szkoły, a przede wszystkim cieszymy się, że do naszej szkoły przyszli uczniowie klas pierwszych – mówi Stefania Kramarzewska dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie.

Święto było zorganizowane z myślą przede wszystkim o uczniach klas pierwszych. – To dzisiejsze nasze wydarzenie składa się z dwóch części. Pierwsza to ta oficjalna, podczas której uczniowie klas pierwszych złożą ślubowanie – mówi Stefania Kramarzewska. Ślubowanie połączone zostało z krótką prezentacją patronów szkoły. 

Podczas Święta Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego pierwszaki mogły zaprezentować się przed rówieśnikami ze szkoły pokazując im swoje talenty i umiejętności – W części drugiej właśnie ci najmłodsi zaprezentują swój program artystyczny.  Bardzo nas to cieszy, ponieważ po raz pierwszy w historii naszej szkoły, nie starsze klasy ale właśnie uczniowie klas pierwszych organizują swoje święto szkoły – dodaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sign Up for Our Newsletters

Get notified of the best deals on our WordPress themes.

You May Also Like

Głogów: Mają wspólny cel – edukować i oswajać

Hakowiczki, Antychłoniaki i Słodziaki to nazwy trzech zespołów młodych ludzi, którzy mają wspólny cel – edukować i oswajać z tematem chorób nowotworowych. Chociaż cel mają ten sam każda grupa działa samodzielnie. Grupy prowadzą szerokie działania w zakresie profilaktyki nowotworów, w ramach ogólnopolskiego projektu “Mam haka na raka”. Szukają sponsorów, zdobywają patronaty medialne i nawiązują kontakty z innymi szkołami i organizacjami, gdzie prowadzą prelekcje.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Znamy już wszystkich finalistów MayDay Rock Festival 2011

W ubiegłą sobotę (19.11) odbyły się IV Eliminacje MayDay Rock Festival 2011

Gmina Żukowice przyjęła plan gospodarki niskoemisyjnej

Gmina Żukowice ma już plan gospodarki niskoemisyjnej. Teraz może bez przeszkód starać się o środki unijne w perspektywie 2014-2020 na projekty związane z termomodernizacja budynków i wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii.