Drugi gość na sobotnim MRF

Już w najbliższą sobotę odbędzie się finałowy koncert Mayday Rock Festival. Tym razem zmierzą się ze sobą zespoły wybrane przez jury.

Zespoły, które zmierzą się ze sobą podczas ostatniego koncertu to: Fame, The Floorators, Trzynasta w Samo Południe oraz Impala. Oprócz grup walczących o zwycięstwo wystąpią też specjalni goście. Na scenie pojawi się NURTH, który wygrał  Mayday Rock Festival w 2009 roku.  Kolejnym gościem festiwalu będzie głogowski zespół Ampótacja, który został laureatem publiczności w czasie Mayday Rock Festival 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.