Pomaszerują po zdrowie ostatni raz w tym roku

Uczestnikom Klubu Seniora Nordic Walking nie straszny jest mróz i zła pogoda. Nawet w grudniowe przedpołudnia organizowane są spacery po zdrowie. Jednak w tym tygodniu obędzie się ostatni spacer w tym roku.

Ostatni marsz po zdrowie odbędzie się w najbliższy piątek, czyli 16 grudnia. Tym razem entuzjaści kijków wybiorą się do Modłej i Kurowic. Wyjście spod klubu Mayday o godzinie 9.30. Po spacerze przewidziany jest drobny poczęstunek. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Marsz obywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora Nordic Walking.

Nie bez powodu spotkania w ramach Klubu Seniora zostały nazwane marszem po zdrowie. W czasie takiego spaceru z kijkami angażuje się większość mięśni ciała. Dzięki temu stają się one bardziej wzmocnione i wytrzymałe. Podczas spaceru Nordic Walking spala się też więcej kalorii, niż podczas zwykłego chodzenia. Warto więc wybrać się po zdrowie z klubem Seniora i spalić nieco kalorii przed świąteczną kolacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.