Turniej Mikołajkowy

13 grudnia rozegrany został Turniej Mikołajkowy Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Głogowie.13 grudnia rozegrany został Turniej Mikołajkowy Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Głogowie. Turniej odbył się na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka. W zawodach udział wzięło sześć zespołów ( chłpocy 1999 lub młodsi): cztery z Głogowa, jeden z Legnicy i jeden z Nowej Soli. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Legnicy. Tuż za nią na podium uplasowały się zespoły z Głogowa: Szkoła Podstawowa nr 7 (drugie miejsce) oraz Szkoła podstawowa nr 10 (trzecie miejsce). Królem strzelców został Hubert Kasprzak, najlepszym bramkarzem Jakub Siedlecki, a najlepszym zawodnikiem całego turnieju wybrano Patryka Niedzielenko. Najlepiej kibicujacą klasą z SP 7 okazała się klasa III c, kóra w nagrodę będzie miała wstęp wolny na mecz PGNiG Superligi mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.