Mayday szuka wolontariuszy!

Wielkimi krokami zbliża się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Głogowie funkcjonować będą dwa sztaby WOŚP – w Miejskim Ośrodku Kultury oraz w Klubie Mayday.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na sprzęt dla ratowania wcześniaków oraz na pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.  W Głogowie będą działać dwa sztaby. To oznacza, że potrzebni są wolontariusze do zbierania pieniędzy do puszek. Miejski Ośrodek Kultury zakończył już poszukiwania. W sztabie MOK-u działać będzie 115 wolontariuszy. Osoby, które nadal chcą uczestniczyć w zbieraniu pieniędzy do puszek, mogą zostać wolontariuszem w sztabie Mayday-a. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze dzisiaj (27 grudnia) od godziny 15.00 do 21.00. Żeby zostać wolontariuszem w Klubie Mayday wystarczy wypełnić ankietę w siedzibie kluby przy ulicy Perseusza 11 w Głogowie. Ważne: należy zabrać ze sobą zdjęcie, legitymację lub dowód osobisty oraz numer PESEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.