Najpierw kradł potem przyszedł na zakupy

26-letnie mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania postanowił zrobić zakupy w jednym ze sklepów. Nie ma w tym nic dziwnego jednak mężczyzna kilka dni wcześniej w tym samym sklepie dokonał kradzieży. 26-latniego mężczyznę rozpoznali pracownicy sklepu.

Mężczyzna odwiedził sklep 30 grudnia 2011 roku. Wtedy to ukradł kosmetyki o wartości 300 złotych. Jego ponowna wizyta w tym samym sklepie zakończyła się rozpoznaniem i zatrzymaniem przez pracowników i ochronę. Na miejsce przyjechała policja. – Po dokładnym sprawdzeniu 26-letniego mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie skradziony telefon komórkowy o wartości 600 złotych. Telefon ten został skradziony w połowie grudnia w Zielonej Górze. – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Teraz trwa wyjaśnienie, co do okoliczności jego kradzieży. 26-latkowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.