Zatrzymany z amfetaminą

W środe (18.01) głogowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 29 – letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 40 porcji amfetaminy.W środe (18.01) głogowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 29 – letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 40 porcji amfetaminy.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec gminy Pęcław. W trakcie zatrzymania go przez policję, 29 – latek usiłował pozbyć się narkotyków. Policjantom udało się zabezpieczyć pakunek i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – Do zatrzymania doszło w dniu 18 stycznia. Mężczyzna w trakcie wykonywanych przez policjantów czynności, na ich widok próbował się pozbyć narkotyków. Zawiniątko z zawartością białego proszku próbował ukryć i wyrzucić . Policjanci nie dali się jednak zwieść i “towar” został odnaleziony. Ilość zabezpieczonego narkotyku wystarczyła by na ponad 40 porcji rynkowych. Testy potwierdziły, że zabezpieczona substancja to amfetamina – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.