Masz pomysł na Skatepark? Wypowiedz się!

Gmina Miejska Głogów planuje rozpoczęcie projektowania głogowskiego Skateparku. Radny Roman Bochanysz osobiście zainteresował się sprawą i planuje przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami Głogowa.

W budżecie na 2012 rok uwzględniono wykonanie dokumentacji budowy nowego Skateparku. Zanim jednak zostanie wyłoniony projektant tego zadania Radny Roman Bochanysz chce przeprowadzić konsultacje z mieszkańcami Głogowa, a zwłaszcza z młodzieżą. Sugestie na temat kształtu, położenia i wielkości obiektu można przesyłać za pomocą specjalnie stworzonego formularza na stronie Radnego Romana Bochanysza (http://cyklon.nazwa.pl/skate/contact.php). Wszystkie uwagi zostaną przekazane projektantowi, który zostanie wyłoniony przez Urząd Miejski. W lutych zostanie też przeprowadzone spotkanie Komisji Ekologii, Zdrowia, Sportu i Turystyki z młodzieżą.Q

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.