Już jutro rusza Dyskusyjny Klub Książki

Od jutra (31 stycznia) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie rusza Dyskusyjny Klub Książki. Klub ma zrzeszać miłośników książek.

Dyskusyjny Klub Książek to miejsce dla tych, co czytają i lubią o tym rozmawiać. Uczestnicy spotkań odbywających się raz w miesiącu w bibliotece, wysłuchają fragmentów proponowanych nowości oraz będą mogli zapoznać się z okolicznościami powstania danej pozycji. – Chcemy też zaproponować spędzenie czasu na swobodnej dyskusji o walorach przeczytanych książek oraz okazję do podzielenia się własną opinią na ich temat – mówi Izabela Owczarek, dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie.

Pierwsze spotkania w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki obędzie się już jutro (31 stycznia) o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej 15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Newsletter TutajGLOGOW.pl

Otrzymuj najnowsze informacje prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.