W samych slipach do supermarketu

Głogowscy policjanci w weekend zostali wezwani do dość nietypowej interwencji. W nocy z 18 na 19 lutego ( z soboty na niedziele) policjanci zatrzymali mężczyznę, który postanowił zrobić zakupy w supermarkecie. Mężczyzna do sklepu poszedł w samych…slipach i klapkach.

O nietypowej wizycie w supermarkecie policję powiadomiła ochrona sklepu. Mężczyzna był zsiniały z zimna. – Mężczyzna początkowo nie chciał podać policjantom swoich danych osobowych. Po krótkiej rozmowie podał się za pewnego bardzo znanego w całym świecie polityka. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Policjanci wyczuli od niego woń alkoholu – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień, a następnie do szpitala w Głogowie. – Policjanci ustalili dane osobowe tego mężczyzny. Okazało się, że jest to 57-letni mieszkaniec Głogowa – mówi Bogdan Kaleta.  Mężczyzna został skierowany na obserwacje psychiatryczną.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.