Rap-Mi-Styka Vol.2 – koncert ABSTRAKT

Ekipa Streetz Ensemble wraz z Rap-Mi-Styka zapraszają na drugi koncert z cyklu Rap-Mi-Styka – wałbrzyski ABSTRAKT już w najbliższy czwartek (23.02.2012) w klubie Freedom (dawniej Sami Swoi).

Ekipa Streetz Ensemble wraz z Rap-Mi-Styka zapraszają na drugi koncert z cyklu Rap-Mi-Styka – już w najbliższy czwartek (23.02.2012) w klubie Freedom (dawniej Sami Swoi).

W roli głównej czwartkowego koncertu wystąpią reprezentanci Wałbrzycha – Abstrakt. Klasyczne brzmienie lat 90′ to ich znak rozpoznawczy. Wspierani przez innych reprezentantów Zdolnego Śląska – Trzeci Wymiar, coraz głośniej wchodzą na Polską scenę Hip-Hopową.
Support zapewnią reprezentanci lokalnej sceny Leszczyńsko – Głogowskiej:
WKZG/RP/GŁS  + WIRUS & Bomber.

Gościem specjalnym czwartkowego wieczoru będzie Zgas – dwukrotny mistrz Polski w Beatboxie, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Znany z niesamowitej „zajawki”, swoimi „kosmicznymi dźwiękami” potrafi rozkręcić najbardziej oporną publike. Tym razem zrobi to w jeszcze lepszym stylu niż dotychczas – obiecał.

To jeszcze nie wszystko. Do ostatniego fana za gramofonami grać będzie Mysta Meff. Typowo klasyczne brzmienia pobudzają do bujania ciałem i spontaniczne zabawy słowem to jego cecha charakterystyczna. Sprawdźcie sami.

Ekipa Streetz Eksamble nie zamierza na tym poprzestać. Już planują kolejne działania, chcą zapraszać różnych artystów:

– Młodzi głogowianie powtarzają, że nic się w tym mieście nie dzieje i nie mają gdzie wyjść. Chcemy to zmienic. Planujemy serię akcji kulturalnych – wszystko po to by ruszyć nasze miasto z miejsca. Chcemy, by przyjeżdżali do nas artyści z całej Polski i  nie tylko. Wszystko zależy od tego jak nasza inicjatywa się przyjmie. Jeśli będzie odzew to obiecujemy, że będziemy się bardzo starać by zaproponować ciekawe wydarzenia w Głogowie.

Zapraszamy! Polecamy!

Wydarzenie na FACEBOOK’u

Co: Koncert ABSTRKAT (Wałbrzych)/ WIRUS & Bomber (Głogów) + WKZG/RP/GŁS  (Leszno) / gość specjalny: ZGAS / impreza RAP-MI-STYKA by Mysta Mef
Kiedy: Czwartek 23.02.2012 | 19:00
Wstęp: 9zł
Gdzie:  FREEDOM Music Club (dawniej Sami Swoi – ul. Gołębia 2, 67-200 Głogów)

Zobaczcie co się działo ostatnio:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

III Głogowska Biesiada Seniorów – na tej imprezie nigdy nie brakuje chętnych do tańca!

Nastała jesień i tak nagle zrobiło się jakoś trochę szaro, ponuro i smutno? Czas na taneczne pląsy i dobrą zabawę – III Głogowska Biesiada Seniorów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza już tuż tuż…

Morskich opowieści ciąg dalszy… Szanty na Marinie

W XVIII i XIX wieku te rytmiczne pieśni śpiewano na żaglowcach podczas pracy w celu synchronizacji czynności wykonywanych przez grupy żeglarzy. Okazywały się niezwykle przydatne, gdy na dany znak trzeba było użyć dużej siły wielu osób lub pomagały w wykonywaniu długich i monotonnych czynności – mowa oczywiście o szantach. Te rytmiczne, morskie opowieści wyzwalają w ludziach niesamowitą ilość pozytywnej energii, budzą radość i zachęcają do działania nie tylko na dużych statkach. Po raz kolejny będą mogli się o tym przekonać głogowianie – już w najbliższą niedzielę na Marinie druga część 6 Festiwalu „Szanty w porcie” – iście wakacyjna, nadmorska atmosfera i znakomita zabawa gwarantowana!

Oczarowali i zachwycili Hiszpanię- spektakularne sukcesy Głogowskiej Rewii Graffiti

Występy Głogowskiej Rewii Graffiti podczas tegorocznego Top Art Festival w Hiszpanii zrobiły piorunujące wrażenie na jury. Głogowianie nie tylko zdobyli najwyższą nagrodę za całokształt czyli zaszczytny tytuł Grand Prix Festiwalu. Otrzymali również 2 pierwsze miejsca, 6 dyplomów, nagrody dla trenerów oraz czek na kwotę 500 euro. 20 lipca Rewia zaimponowała jurorom zarówno w kategoriach wokalnych, jak i tanecznych.