Koszulka dla Lilki

Jeszcze godzinę będzie trwać  licytacja koszulki piłkarzy ręcznych. Kwota jaką uda się uzyskać w aukcji trafi na konto chorej Liliany Patelki.

Piłkarze ręczni Chrobrego Głogów chętnie włączają się w różne akcje charytatywne. Przez sprzedaż koszulki pomagali już choremu Oliwierowi Przybek. Teraz przyszedł czas na Lilianę Patelkę. Dziewczynka urodziła się 9 marca 2010 roku w 36 tygodniu ciąży. Liliana od urodzenia karmiona jest sondą. Dziecko wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, terapii logopedycznej oraz wielu wizyt u różnych specjalistów. Żeby wspomóc chorą Lilianę można wylicytować koszulkę z autografami piłkarzy ręcznych Chrobrego Głogów. W tej chwili cena koszulki wynosi 102 złote. Aukcja będzie trwać go godziny 17.00. Szczegóły na temat licytacji można uzyskać na stronie: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.