Przypominamy: utrudnienia na ulicy Budowlanych

Dzisiaj (23 lutego) rozpoczęły się prace na ulicy Budowlanych. Odcinek od skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Kołłątaja zostanie wyłączony z ruchu.

Prace na ulicy Budowlanych związane są z remontem nawierzchni. – W tym miejscu znajduje się jeszcze kostka brukowa, po której jeździ się dość niekomfortowo. Chcemy w tym miejscu położyć asfalt – mówi Krzysztof Sadowski, rzecznik prasowy Prezydenta Głogowa. W związku z wyłączeniem z ruchu odcinka ulicy Budowlanych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i stosować objazdy. Kierowcy jadący od strony Kołłątaja będą musieli korzystać z objazdu wyznaczonego ulicami: Wały Chrobrego i Piastowską – Wszystkich kierowców oraz pieszych prosimy o wzmożoną uwagę i ścisłe stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych oraz wzajemną cierpliwość i wyrozumiałość. Przypominamy równocześnie o możliwości objazdu rejonu robót innymi ulicami– mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Prace na tym odcinku potrwają trzy do czterech tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.