Do Wrocławia z utrudnieniami

Od wczoraj (19 marca) do końca miesiąca podróż pociągiem z Głogowa do Wrocławia będzie utrudniona. Odcinek Ścinawa – Grębocice będzie nieczynny dla ruchu pociągów.

W dniach 19 marca ( poniedziałek) do 31 marca w godzinach od 8.30 do 16.30 nieczynny będzie ruch dla pociągów na odcinku Grębocice – Ścinawa na trasie do Wrocławia. Pasażerowi, którzy wybiorą się w podróż w tych godzinach będą musieli skorzystać z zastępczej komunikacji autobusowej. Pociągi od strony Głogowa dojeżdżać będą do Grębocic. W Grębocicach pasażerowi będą musieli przesiąść się do autobusu, który przez Rudną Gwizdanów, Rudną Miasto i Chełmek Wołowski, dojedzie do Ścinawy. Tam będzie czekać kolejny pociąg, który zawiezie pasażerów do Wrocławia. W przeciwnym kierunku przejazd zostanie zorganizowany analogicznie. Taka zmiana będzie jednak oznaczać dłuższy czas przejazdu. Podróż potrwa około 45 minut więcej.

Dłuższa podróż czeka pasażerów, którzy wybiorą pociągi wyjeżdżające  z Głogowa o godzinie 8.13, 9.44, 11.44 i 14.44 oraz z Wrocławia o godzinie 6.46, 8.42, 12.52 i 13.52. Pozostałe pociągi kursują bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska „jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.