Gmina Miejska wsparła Powiat Głogowski

Na wtorkowej (20 marca) sesji Rady Miasta w porządku obrad znalazł się punkt dotyczący przekazania darowizny dla Powiatu Głogowskiego.

Na wtorkowej (20 marca) sesji Rady Miasta Radni zdecydowali o przekazaniu działki dla Powiatu Głogowskiego. Działka, która znajduje się w obrębie Brzostowa ma zostać wykorzystana na budowę domu rodzinnego dla wychowanków Domu Dziecka. – Działka, o której mowa, znajduje się niedaleko skrzyżowania z Wojska Polskiego, po prawej stronie jadąc w kierunku Nielubii – mówi Andrzej Krężel, naczelnik wydziału rozwoju miasta. Podczas głosowania nad uchwałą o darowiźnie Radni byli jednogłośni. Za przyjęciem uchwały zagłosowało 22 Radnych. W uchwale jest jednak zapisane, że w przypadku niewykorzystania działki na budowę domu rodzinnego, darowizna zostanie odwołana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.