Sprawozdania na sesji Rady Powiatu

Dzisiaj (29 marca) o godzinie 16.00 rozpocznie się sesja Rady Powiatu Głogowskiego. Według porządku obrad Radni będą dzisiaj zajmować się głównie sprawozdaniami z działalności instytucji podległych pod powiat.

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu, Radni będą musieli wysłuchać kilka sprawozdań. Przedstawione zostanie między innymi sprawozdanie z realizacji powiatowego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2011 roku, sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, z realizacji Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz sprawozdanie z pracy Rady Społecznej przy Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Głogowie w roku 2011. Zostanie też przedstawiony plan pracy Rady Społecznej ZOZ na 2012 rok. Radni zajmą się też aktualną sytuacją finansową szpitala. W porządku obrad znalazł się też punkt dotyczący rozporządzenia Parlamentu Europejskiego w sprawie unijnych wytycznych dotyczących rozwoju Transeuropejskiej Sieci Transportowej. Według Rady Powiatu Głogowskiego rozporządzenie to jest nie korzystne dla przyszłości żeglugi na Odrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.