Chrobry rozdaje prezenty!

Już w sobotę (31.03.2012) Chrobry Głogów podejmie na własnym stadionie piłkarzy Bałtyku Gdynia. Obie ekipy w sezonie mierzą do innych celów. Bałtyk – broni się przed spadkiem, Chrobry – walczy o awans. Trzy punkty w sobotnim pojedynku dla obu ekip są bardzo cenne, co zapowiada ciekawe widowisko.

Przy okazji tego widowiska na fanów Chrobrego czeka nie lada gratka. – Dla kibiców, którzy legitymują się karnetami mamy wiosenną niespodziankę.Wśród posiadaczy kart wstępu na rundę wiosenną rozlosujemy nagrodę. Będzie to Pakiet Relaksacyjny do wykorzystania w dziale Odnowy Biologicznej na pływalni Chrobry. W ramach nagrody będzie można skorzystać z zabiegów na kwotę 150 zł. A są to między innymi masaże, HiTop, krioterapia, tlenoterapia i wiele innych. Losowanie przeprowadzimy w przerwie meczu, wtedy będzie można odebrać nagrodę – mówi Tomasz Krzemiński, Chrobry Głogów S.A . Nagrody będą rozdawane też  na każdym kolejnym meczu Chrobrego rozgrywanym na własnym stadionie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sign Up for Our Newsletters

Get notified of the best deals on our WordPress themes.

You May Also Like

SPR Chrobry Głogów punktuje w Szczecinie

Zwycięstwo odnieśli na parkiecie w Szczecinie piłkarze ręczni SPR Chrobrego Głogów, którzy odwiedzili zachodniopomorskie miasto przy okazji 6. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn. Głogowianie zdobyli w tym spotkaniu 30 bramek, z czego aż 9 to efekt skutecznie wykonywanych rzutów karnych.

Kolarskie święto w Obiszowie

Osoby, które nie brały udziału w mistrzostwach, mogły sprawdzić swoje możliwości na specjalnych trenażerach podłączonych do komputera, gdzie imitowana jest jazda na rowerze i można się ścigać z najlepszymi zawodnikami w wirtualnym świecie.

Euromaster Chrobry Głogów – Rekord Bielsko-Biała 0-2

Wstydu nie ma, wręcz przeciwnie. Na tle lidera ekstraklasy, podopieczni trenera Tomasza Trznadla zaprezentowali się z dobrej strony. Wczoraj (piątek 13 grudzień) Euromaster Chrobry Głogów zakończył debiutancką w swoim wykonaniu rundę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Niestety, po raz pierwszy w tym sezonie, „Twierdza Głogów” została zdobyta. Komplet punktów ugrał Rekord Bielsko-Biała, zwyciężając w tym spotkaniu 2-0.

Mateusz Machaj blisko kadry?

– Robię krok do tyły by zrobić dwa do przodu – mówił…