Kolejny sukces DKF

Dyskusyjny Klub Filmowy działający w Miejskim Ośrodku Kultury dwa razy w miesiącu organizuje seanse filmowe. W tym miesiącu prym wiodły filmy opowiadające o wojnie. 22 marca mieszkańcy mieli okazję zobaczyć nominowany do Oscara film Agnieszki Holland “W ciemności”. Wczoraj (29 marca) DKF zaprosił na “Różę”.

Dzięki DKF Szpula w Miejskim Ośrodku Kultury mieszkańcy Głogowa mają okazje zobaczyć filmy bez konieczności wyjazdu do Lubina. – Niestety w naszym kinie Jubilat raczej już nic się nie dzieje. Seanse oficjalnie są, ale jak kiedyś przyszłam to w kasie powiedziano mi, że film zostanie wyświetlony jak będzie przynajmniej pięć osób. Niestety nie było. Większość do kina jeździło do Lubina. Ja jednak nie mam takiej możliwości, dlatego bardzo cieszę się, że jest DKF tym bardziej, że filmy, jakie są teraz wyświetlane bardzo mnie interesują, no i w przystępnej cenie – mówi głogowianka Pani Ewa.

Film “Róża”, który został wyświetlony wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury po raz kolejny przyciągnął pełną salę mieszkańców Głogowa. Kolejną okazją do obejrzenia dobrego kina w Głogowie będzie 12 kwietnia o godzinie 20.00. Wtedy to zostanie wyświetlony film Romana Polańskiego “Rzeź”. W komedii wzięły udział takie gwiazdy dużego ekranu jak Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz oraz John C. Reilly. Film opowiada o dwóch nowojorskich parach, które mogą uważać się za elitę amerykańskiej socjety. Ich dzieci wszczynają bójkę. To na pozór niewinne spotkanie rodziców przeradza się w serie potyczek i wzajemnych złośliwości. Bilet wstępu na seans kosztuje 10 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.