Dzisiaj rocznica śmierci Jana Pawła II

Dzisiaj (2 kwietnia) mija siedem lat od śmierci papieża, Jana Pawła II.

Polska miała duże szczęścia, że posiadała swojego papieża. Z tym stwierdzeniem zgadza się niemal każdy Polak. Papież Polak na czele stolicy piotrowej stał prawie  27 lat. Przez cały okres swojego pontyfikatu dał się poznać jako człowiek miłosierny i kochający ludzi. To wszystko pokazywał też w czasie swoich pielgrzymek do wielu krajów. W sumie udało mu się odbyć 104 podróże zagraniczne i odwiedził wszystkie zamieszkane kontynenty. Jana Pawła II uważa się za papieża młodych.

Dzisiaj (2 kwietnia) mija siedem lat od śmierci Jana Pawła II. W tym dniu wielu ludzi wspomina pontyfikat papieża i modli się o beatyfikację papieża Polaka.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.