Utrudnienia na Piastowskiej

Trwa przebudowa Wałów Chrobrego. Zakończyły się już prace na odcinku łączącym ulicę Kołłątaja z ulicą Budowlanych. Jednak cały czas trwa budowa przepustu, którym pod ulicą Piastowską popłynie strumyk Sępolno, co spowoduje utrudnienia.

Na czas prac remontowych przejazd ulicą Piastowską będzie częściowo zamknięty dla ruchu. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami na tym odcinku. – W tym miejscu obowiązywać będzie ruch wahadłowy kierowany przez sygnalizacje świetlną. W szczególnych sytuacjach nadzór nad ruchem przejmą pracownicy firmy wykonującej pracę i będą prowadzić ręczną regulacje ruchu – mówi Piotr Stroemich z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Prace będą prowadzone w dni powszednie w godzinach od 7.00 do 17.00. W weekendy prace nie będą prowadzone. – Kierowców prosimy o wzmożoną uwagę w trakcie jazdy oraz bezwzględne stosowanie się do poleceń służb porządkowych, znaków i sygnałów ustawionych na drogach dojazdowych oraz cierpliwość i wzajemną wyrozumiałość – dodaje Piotr Stroemich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.