Do Wrocławia znowu z przesiadką

Mieszkańcy Głogowa podróżujący do Wrocławia muszą liczyć się z dłuższą podróżą nawet o 45 minut. Wszystko to za sprawą prac remontowych w Rudnej Gwizdanów. Na odcinku Grębocice – Ścinawa kursować będzie komunikacja zastępcza.

11 kwietnia rozpocznie się kolejny etap prac remontowych w Rudnej Gwizdanów. Będzie to kontynuacja prac, które wykonywane były do końca marca. Teraz mieszkańcy Głogowa podróżujący do Wrocławia pociągiem będą musieli liczyć się z utrudnieniami. Na odcinku od Grębocic do Ścinawy zamknięty będzie ruch dla pociągów. Pasażerowie będą więc korzystać z zastępczej komunikacji autobusowej. Utrudnienia będą występować od godziny 8.30 do 16.30. Około 45 minut dłużej podróżować będą pasażerowie wyjeżdżający z Głogowa pociągiem o godzinie 8.13, 9.48, 11.44 oraz  14.44.

Dłuższa podróż czeka też pasażerów z Wrocławia, którzy wybiorą pociąg o godzinie: 6.46, 8.42, 12.52 oraz 13.52. Pozostałe pociągi kursują bez zmian. Tymczasowa komunikacja autobusowa na odcinku od Grębocic do Ścinawy będzie obowiązywać do 30 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.