Kolorowa Wielkanoc w Nielubi

W ubiegłym tygodniu w Bibliotece Publicznej w Nielubi odbyły się zajęcia plastyczne połączone z rozmową na temat wielkanocnych tradycji. W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy “0” Szkoły Podstawowej w Nielubi.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nielubi miały za zadanie pomalować i ozdabić wydmuszki. Powstało wiele kolorowych pisanek, spośród których wybrano trzy najładniejsze. Dzieci mogły też poczuć świąteczną atmosferę poprzez przygotowywanie kartek świątecznych. Bibliotekę Publiczną w Nielubi odwiedziły też dzieci z Centrum Zabaw “Puchatek” w Nielubi. Maluchy zwiedzając bibliotekę i oglądając książeczki dla dzieci, dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy bibliotekarza. Dla nich także zostały przygotowane zajęcia na temat świąt wielkanocnych. Dzieci z dużym skupieniem wysłuchały wierszyka o wielkanocnym kurczaku, a następnie same pomalowały przygotowane na szablonach pisanki. Wszystkie prace, które zostały wykonane przez dzieci, można teraz oglądać w Bibliotece Publicznej w Nielubi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.