Autobusy w święta

Już w najbliższą niedzielę (8 kwietnia) rozpoczną się święta Wielkanocne. Oznacza to, że autobusy Komunikacji Miejskiej będą jeździć inaczej niż na co dzień.

Jutro (7 kwietnia), czyli w Wielką Sobotę, autobusy Komunikacji Miejskiej będą kursować według rozkładu obowiązującego w sobotę. Mieszkańcy Głogowa, którzy chcieli skorzystać z autobusów w niedzielę (8 kwietnia) będą musieli wybrać inną możliwość – w tym dniu autobusy Komunikacji Miejskiej nie kursują. W Lany Poniedziałek (9 kwietnia) autobusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującym w niedziele. Kolejną zmianą jest fakt, że w tych dniach autobusy linii “56” nie kursują, a autobusy linii “61”, “57” i “50” nie zajeżdżają pod hipermarket Tesco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.