Śpiewają w obcym języku

Już jutro (11 kwietnia) w Wentylatorni Miejskiego Ośrodka Kultury odbędą się przesłuchania konkursowe do VII Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Na początek w szranki staną uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Następnego dnia (12 kwietnia) zmierzą się ze sobą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lubińskiego, polkowickiego i głogowskiego. Wykonawcy zobowiązywani są do przygotowania jednej piosenki w języku obcym. W tegorocznym konkursie weźmie udział 27 uczestników ze szkół podstawowych, 26 uczestników szkół gimnazjalnych oraz ośmiu uczestników szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorami jest Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi oraz Miejski Ośrodek Kultury. W czasie wtorkowych i środowych (11 i 12 kwietnia) przesłuchań zostaną wyłonieni uczestnicy nominowaniu do Konkursu Finałowego. Odbędzie się on w środę (12 kwietnia) o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.