Allegro uczyło głogowian jak zarabiać w Internecie

Dzisiaj (11 kwietnia) na parkingu Pływalni Chrobrego stanęła ciężarówka Allegro. Ekipa przyjechała do Głogowa, żeby szkolić mieszkańców jak skutecznie zarabiać w Internecie. Szkolenie trwało około siedmiu godzin i cieszyło się dość dużym zainteresowaniem.

Jak skonstruować skuteczną ofertę sprzedaży? Co zrobić w przypadku zgłoszenia reklamacji na wystawiane produkty? Jaką funkcje pełnią komentarze na portalach aukcyjnych? Na takie i inne pytania można było uzyskać odpowiedź w czasie szkolenia Akademii Allegro. – Sprzedaż internetowa różni się diametralnie od sprzedaży tradycyjnej. Sprzedawca, który prowadzi swoją firmę przez Internet, musi mieć unikatowy pomysł, musi zadbać też o szerokość oferty tak, żeby klient miał duży wybór. Sprzedawca powinien też zadbać o odpowiednią oprawę. Każda oferta musi mieć znakomite zdjęcie. Jednak nie powinno ich być zbyt wiele. Powinno być takie pokazujące nam produkt. W końcu kupujemy oczami – mówi Anna Dmochowska, certyfikowany wykładowca Allegro. Mieszkańcy Głogowa uczestniczący w szkoleniu byli bardzo zadowoleni z wykładu – W najbliższej przyszłości planuje założyć sklep internetowy i dlatego postanowiłam tutaj przyjść i dowiedzieć się czegoś. To, co na razie usłyszałam jest bardzo ciekawe– mówi pani Karolina, uczestniczka zajęć. – Idąc na te zajęcia mam konkretne założenia. Mam nadzieję, że dzięki nim nauczę się efektywnie sprzedawać w Internecie i pomoże mi to w rozwoju biznesu, który już jest. Na tym szkoleniu dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie miałam pojęcia. – mówi pani Monika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.