Dzieciaki na księżycu

Już od dzisiaj (12 kwietnia) w Galerii Głogów Carrefour dzieci będą mogły przenieść na księżyc. Wszystko to dzięki interaktywnej wystawie. Atrakcje przewidziane są dla dzieci od piątego do dziesiątego roku życia.

Wycieczka w kombinezonach kosmonautów, spacer po Księżycu, pamiątkowe zdjęcie na tle księżycowego krajobrazu – to tylko niewiele z atrakcji, jakie czekają od dzisiaj (12 kwietnia) na dzieci w Galerii Głogów Carrefour. Wycieczka na księżyc trwa około 45 minut i obejmuje cztery punkty. Najpierw dzieci będą mogły dowiedzieć się, kim byli pierwsi kosmiczni odkrywcy. Będą mieli też okazję zobaczyć replikę skafandra Neila Armstronga. W drugiej części mali odkrywcy będą mogli zobaczyć zdjęcia Ziemi z kosmosu. Świat będzie widziany przez okulary robota. Później dzieci będą miały okazję na własnej skórze poznać jak czuje się kosmonauta stąpający po powierzchni Księżyca. Na koniec każdy z małych odkrywców będzie mógł zrobić sobie zdjęcie na tle księżycowego krajobrazu i odebrać pamiątkowy dyplom.

W wycieczce mogą brać udział dzieci w wieku od piątego do dziesiątego roku życia. Kosmiczna przygoda będzie czekać od dzisiaj (12 kwietnia) do 23 kwietnia. Strefa kosmosu otwarta będzie w tygodniu w godzinach od 10.00 do 13.00 i od 14.00 do 19.00 oraz w weekend w godzinach od 12.00 do 20.00. Wszystkie atrakcje są całkowicie za darmo. Istnieje też możliwość rezerwacji terminów dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. W wycieczce jednak może wziąć udział maksymalnie trzydzieścioro dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

W Polsce ponad 160 tys. osób nie wie, że jest zakażonych. Zbadaj się i zrób test na wirusa HCV- bezpłatnie!

Do końca roku w laboratoriach ALAB istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki w kierunku HCV – bezpłatnie! Badanie można wykonać w ponad 170 punktach pobrań w całym kraju, w tym w 13 placówkach w województwie dolnośląskim, również w Głogowie!