Dwa zespoły na scenie Wentylatorni

W ubiegły piątek (13 kwietnia) obył się kolejny koncert w ramach Muzycznej Scenie Młodych w Wentylatorni Miejskiego Ośrodka Kultury. Na scenie pojawiły się dwa wrocławskie zespoły: Insult i Splot.

W ubiegły piątek (13 kwietnia) na fanów dobrego, rockowego brzmienia czekał mały maraton. Miejski Ośrodek Kultury na koncert zaprosił dwa zespoły, a to oznaczało blisko trzy godziny muzyki. Pierwszy na scenie pojawił się zespół Splot. Z minuty na minutę atmosfera w Wentylatorni robiła się coraz bardziej gorąca. Wokalistka zespołu zachwyciła swoim głosem całą publiczność. Mieszkańcom Głogowa tak spodobał się występ, że nie chcieli wypuścić zespołu ze sceny i poprosili o bis. Po Splocie wystąpił kolejny wrocławski zespół Insult. Zespół zaprezentował mieszkańcom Głogowa mocne, rockowe brzmienie.

Koncerty Muzycznej Sceny Młodych, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Głogowa. – Fajne koncerty są tu organizowane. Nie ma już czegoś takiego w Głogowie. Kiedyś był Mayday, teraz go nie ma. Cieszę się, więc że chociaż MOK coś organizuje – mówi Filip. Koncert na naprawdę wysokim poziomie. Splot dał czadu – mówi Kamila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sign Up for Our Newsletters

Get notified of the best deals on our WordPress themes.

You May Also Like

Nieporozumienie związane z tablicą pamiątkową

26 lutego bieżącego roku Rada Miejska w Głogowie wystosowała stanowisko w sprawie umieszczenia na Ratuszu pamiątkowej tablicy upamiętniającej nadania praw miejskim naszemu miastu w 1253 roku. Radni chcieli żeby odsłonięcie tablicy nastąpiło w grudniu bieżącego roku. Jednak pomysł ten od początku spotyka się z formalnymi problemami. Najpierw projekt nie mógł złożyć sam Roman Bochanysz. Później konserwator wydał opinię, że umieszczenie takiej tablicy jest nieuzasadnione. Okazuje się jednak, że taka decyzja była spowodowana nieporozumieniem.

Zakończył się remont w Skidniowie

Mieszkańcy Skidniowa położonego na terenie Gminy Kotla, mogą cieszyć się już wyremontowana świetlicą. Zakończyły się prace remontowe pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej. Remont dachu zniszczonego podczas ubiegłorocznych opadów deszczu, kosztował 115 tyś. złotych. Gmina pozyskała na ten cel, z ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, sumę ponad 77 tyś. złotych.

Koło PTTK powraca

Dzisiaj w Klubie Batalionowym w Głogowie odbędzie się pokaz połączony z wykładem…

Gimnazjaliści z Nielubi w Urzędzie Gminy

W ubiegłą środę (27 lutego) uczniowie Gimnazjum w Nielubi mieli okazje do pozyskania praktycznej wiedzy o życiu społecznym. Uczniowie klas pierwszych Gimnazjum w Nielubi udali się z wizytą do Urzędu Gminy w Żukowicach. Uczniowie dzięki uprzejmości Pana Wójta i Pani Sekretarz mogli od środka obejrzeć budynek Urzędu Gminy oraz dowiedzieć się, czym zajmują się pracownicy poszczególnych wydziałów.