Zostań kierowcą autobusu

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie ma koleją ofertę dla osób szukających pracy. Wystarczy, że kandydaci będą mieli ukończone 21 lat i prawo jazdy kategorii B i mogą zostać kierowcą autobusu.

Do 11 maja Powiatowy Urząd Pracy prowadzi nabór kandydatów na szkolenie w celu uzyskania prawa jazdy kategorii D. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest ukończone 21 lat i prawo jazdy kategorii B. Kartę kandydata na szkolenie można pobrać osobiście u pośrednika pracy lub ze strony internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Wypełnioną kartę należy złożyć u pracownika do spraw szkoleń w pokoju numer 23 w Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu bezrobotny będzie miał kwalifikacja do ubieganie się o pracę jako kierowca autobusu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.