Dwie wieże w niedzielę

Wczoraj (18 kwietnia) obchodzony był Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Jednak Muzeum Archeologiczno- Historyczne w Głogowie obchody tego dnia przeniosło na najbliższą niedzielę (22 kwietnia)

Wiosna w pełni. Coraz większymi krokami zbliżają się też wakacje, czyli czas sezonu turystycznego. W Głogowie zostanie on otwarty już w najbliższą niedzielę (22 kwietnia). W tym dniu mieszkańcy Głogowa będą mieli okazję wejść na dwie głogowskie wieże – zamkową i ratuszową. Zwiedzanie będzie możliwe od godziny 10.00 do 17.00. Wstęp na obie wieże będzie bezpłatny. Możliwość zwiedzenia dwóch wież w najbliższą niedziele jest też spowodowany wczorajszym (18 kwietnia) Międzynarodowym Dniem Ochrony Zabytków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.