Bus uwieziony przez dwa tiry

Dzisiaj (27 kwietnia) około godziny 11.00 na krajowej dwunastce w okolicach mostu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Bus marki Volkswagen Transporter w wyniku uderzenia znalazł się między dwoma samochodami ciężarowymi.

Dzisiaj (27 kwietnia) około godziny 11.00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. –Do zdarzenia doszło na krajowej dwunastce. Kierowca samochodu ciężarowego najprawdopodobniej zagapił się i wjechał w tył busa przewożącego niepełnosprawne dzieci do hospicjum. W wyniku tego uderzenia bus wbił się w ciężarówkę jadącą przed nim. W ten sposób znalazł się między dwoma ciężarówkami – tłumaczy Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Ośmioro dzieci, które znajdowały się w busie, zostały przewiezione do szpitala. Na razie nie wiadomo czy pasażerowi doznali jakiś obrażeń.

Do innej kolizji doszło też dzisiaj (27 kwietnia) o godzinie 9.00. – Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Piłsudskiego. Ciężarowy mercedes wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawidłowo jadącego motocyklistę – mówi Bogdan Kaleta. 41-letni mężczyzna kierujący motocyklem nie doznał poważnych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.