Pijany z dzieckiem na rowerze

Zupełnym brakiem wyobraźni i odpowiedzialności wykazał się 25-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego. Kierował rowerem w stanie nietrzeźwym i przewoził nim dwuletnie dziecko. W efekcie mężczyzna utracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego rower przewrócił się, a dziecko złamało nogę. 25-letni ojciec miał 1.18 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotnie (28 kwietnia) popołudnie na terenie jednej z podgłogowskich miejscowości. 25-latek kierując rowerem nagle stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię. – Mężczyzna przewoził w foteliku swojego dwuletniego syna. W wyniku tego zdarzenia to właśnie maluch ucierpiał najbardziej. Ma złamaną nogę i został przewieziony do szpitala – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Policjanci interweniujący na miejscu stwierdzili, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Wynik badania wykazał 1.18 promila. On również został przewieziony do szpitala. – 25-latek usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego oraz kierowania rowerem w stanie nietrzeźwym. Grozi za to kara do trzech lat pozbawienia wolności – dodaje Bogdan Kaleta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.