Inwestycje w Brzegu Głogowskim

Rozpoczęła się kolejna inwestycja drogowa pod nazwą “Odnowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Brzeg Głogowski” (tak zwana droga do strzelnicy). Zakres prac obejmuje odbudowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

W miejscowości Brzeg Głogowski (gmina Żukowice) trwają inwestycje drogowe. Projekt pod nazwą “Odnowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Brzeg Głogowski” obejmuje naprawę dróg o długości 945 metrów (tak zwana droga na strzelnicę). W ramach odbudowy zostanie też wykonanie nawierzchni tłuczniowej z zaklinowaniem. Wartość wykonywanych prac to kwota ponad 295 tysięcy złotych. Środki finansowe zostały pozyskane w postaci dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w ramach pieniędzy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Zakończenie odbudowy planowane jest na początek lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.