Kolejne wnioski Jarosława Marszałka

Jarosław Marszałek, przewodniczący Powiatowego Klubu Ruchu Palikota w Głogowie ostatnio zaczął się bacznie przyglądać poczynaniom prezydenta i Rady Miasta. Bywa na niemal każdej sesji oraz przygotowuje szereg wniosków do prezydenta. Ostatnio poprosił Jana Zubowskiego o odpowiedź na sześć pytań. Tym razem przygotował ich więcej, bo dwadzieścia.

“Jawność działalności Prezydentów Miasta” to nazwa pakietu wniosków Jarosława Marszałka. Pakiet ten trafił w poniedziałek (21 maja) do Kancelarii Prezydenta. Przewodniczący Powiatowego Klubu Ruchu Palikota zadał pytania dotyczących różnych aspektów miasta. – Mam wrażenie, że obecna taktyka działania władzy miasta jest po prostu ściśle tajna. Nie wiemy, z kim się spotykają prezydenci, jaki mają kalendarz, jakie są projekty uchwał i kto je wnosi – mówi Jarosław Marszałek, przewodniczący Powiatowego Klubu Ruchu Palikota w Głogowie. Wśród wniosków do prezydenta znalazły się między innymi pytania o most kolejowy, kalendarz prezydenta, strony internetowej miasta, Dni Głogowa, czy działalności prezydentów w Internecie. – Działalność w Internecie to nowoczesna technika komunikacji, transferu danych, w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy Panowie Prezydenci posiadają kanały youtube, profil facebook, blog? Czy jest oficjalne konto miasta na portalach społecznościowych? Czy Panowie Prezydenci twitują? – pyta Jarosław Marszałek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.