Jak nie on to kto? O.S.T.R. w Głogowie!

Podczas jednego z wywiadów mówił: Nie wiem gdzie bym był, gdyby nie muzyka, płyty i koncerty. To moje życie, to mój zawód, to moje marzenia.

Adam Ostrowski (nazywany też Ostrym) pochodzi z Łodzi, gdzie wychowany na Bałutach stał się ikoną polskiego hip-hopu. Sympatykom rapu nie trzeba przedstawiać tej osoby. Wręcz przeciwnie, większość z nich kieruje się zasadami, o których O.S.T.R. pisze najczęściej. Producent i raper, który całe życie poświecił winylom, płytom i liryce, pojawi się w Głogowie.

Dla głogowskiej młodzieży to zdecydowanie największa atrakcja tegorocznych dni naszego miasta. Raper pojawi się na dużej scenie w niedzielę (3 czerwca) o godz. 17:00. Będzie to zarazem pierwszy koncert Adama w naszym mieście. Do tej pory by zobaczyć twórczość łodzianina odwiedzaliśmy pobliskie miasta – w tym roku mamy okazję posłuchać go u siebie.

O.S.T.R. jest najczęściej koncertującym wykonawcą hip-hopowym w Polsce. Jego występy nie ograniczają się do sztywnych repertuarów. Uważany za najlepszego freestyle’owca w Polsce, dzięki czemu potrafi rozkręcić najsztywniejszą publiczność. Z cała pewnością możemy spodziewać się spontanicznych rymów na scenie. Pytanie tylko o czym? O butach, torebkach, politykach?

Artysta, który na swoim koncie ma już 11 solowych albumów, jest zdecydowanie najbardziej docenianym raperem w środowisku hip-hopowym. Współpracuje z ikonami zagranicznego rapu, z którymi nieraz zdarzało mu się koncertować poza granicami naszego państwa. Znakiem  firmowym Ostrego jest niesamowity dystans do swojej twórczości i ogromna energia płynąca z każdego wypowiedzianego słowa.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda “prawdziwy hip-hop”, musisz pojawić się pod sceną !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Sprawdź jak kursują autobusy 1 listopada.Tego dnia Komunikacja Miejska w Głogowie jest darmowa!

W czwartek, 1 listopada zgodnie z uchwałą Rady Miasta przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej w Głogowie są bezpłatne. Tego dnia uruchomiona zostanie specjalna linia z osiedla Piastów Śląskich w kierunku cmentarza na Brzostowie. Pełny rozkład jazdy autobusów, obowiązujący w dniu Wszystkich Świętych poniżej…

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…