Grzegorz Miecugow: “Podoba mi się Głogów”

Wczoraj (1 czerwca) nasze miasto odwiedził znany dziennikarz Grzegorz Miecugow. Został on zaproszony do Głogowa z okazji osiemnastych urodzin Głogowskich Konfrontacji Literackich. Dziennikarz od razu przyznał, że chociaż jest tu pierwszy raz, to miasto bardzo mu się spodobało.

Największym wydarzeniem tegorocznych Głogowskich Konfrontacji Literackich jest niewątpliwie spotkanie z Grzegorzem Miecugowem. Ilość chętnych zdecydowanie przewyższyła możliwości lokalowe. Do rozdania było 120 darmowych wejściówek, chętnych zaś pięć razy więcej. Spotkanie z Grzegorzem Miecugowem miało formę wywiadu, który przeprowadzał Piotr Mosoń. – Dawno nie czułem takiej tremy jak przed wywiadem z Panem. Niewiele wywiadów w swoim życiu udało mi się przeprowadzić, a Pan ma ich liczbę trzycyfrową – mówił Piotr Mosoń w trakcie rozmowy z Grzegorzem Miecugowem. – Jak policzyć wszystkie moje wywiady, łącznie z tymi radiowymi, to myślę, że wyszłaby nawet czterocyfrowa liczba – skomentował Grzegorz Miecugow.  Rozmowę zdominował temat polityki i sytuacji naszego kraju, jednak nie zabrakło też ciekawych anegdot i tematów związanych z najnowszą książką “Trójka do potęgi”.

Dziennikarz w ścieżce swojej kariery przeszedł już wszystkie formy dziennikarstwa. Pracował w radiu, w telewizji, pisze też felietony do prasy. – Chyba najmniej pracy jest w mediach elektronicznych. Zapraszam ludzi, którzy mnie interesują i to nie jest trudne, a człowiek, czym jest starszy to szuka ułatwień – mówi Grzegorz Miecugow. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

W Polsce ponad 160 tys. osób nie wie, że jest zakażonych. Zbadaj się i zrób test na wirusa HCV- bezpłatnie!

Do końca roku w laboratoriach ALAB istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki w kierunku HCV – bezpłatnie! Badanie można wykonać w ponad 170 punktach pobrań w całym kraju, w tym w 13 placówkach w województwie dolnośląskim, również w Głogowie!