Coś dla mamy, coś dla dziecka

Dzień Matki to jedno z ważniejszych świąt. Wtedy to każde dziecko spieszy żeby złożyć swojej mamie życzenia i podarować drobny upominek. Kilka dni później swoje święto obchodzą dzieci. W tym dniu każdy z nas może poczuć się dzieckiem. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie postanowiła zorganizować wspólne święto dla mam i dzieci.

Dzień Mamy i Dziecka został zorganizowany w ubiegłą sobotę (2 czerwca) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Na jednej imprezie coś dla siebie mogła znaleźć mama oraz dziecko. Dla maluchów przygotowano zabawy i animacje oraz zajęcia z języka niemieckiego na wesoło. Mamy mogły skorzystać z bogatej oferty otwartych wykładów. Mogły między innymi posłuchać o problemach współczesnego świata, marzeniach i nowoczesnych rozwiązaniach automatyki i robotyki oraz zobaczyć wydawnictwa Towarzystwa Ziemi Głogowskiej. Mamy wraz z dziećmi mogły też wspólni obejrzeć pokaz mody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.